Screen

Profile

Layout

Direction

Menu Style

Cpanel

C-Day 2021

Iskolánk a C-Day 2021 elnevezésű két tanítási nyelvű projektnapot idén kicsit megújított formában rendezte meg.
Ebben az évben 3-4 fős csapatokban tartottak előadást a diákok angol nyelven, három szekcióban - Civilisation, History, Science.
Mindhárom szekcióban évfolyamonként a legjobb csapatot jutalmaztuk, ezen kívül különdíjak - Best Team, Best Visual Design, Most Interesting Topic, Audience Prize - átadására is sor került.

A díjazottaknak és minden résztvevő csapatnak gratulálunk!"



Az alábbi eredmények születtek:
Civilisation Section
Best of Year 9 - Gócs Minka Hanna, Harsányi Viktória, Kornya Luca, Ivánka Anna
Best of Year 10 - Csernai Kristóf, Blahó Tamás Tas, Pongor Simon, Rácz Máté
Best of Year 11 - Lukács Balázs, Simon Csenge
Best Team - Enkhbaatar Bilguun, Molnár Boglárka, Nagy Orsolya 10.C
Best Visual Design - Mucsi Zsanett Evelin, Sipos Enikő, Truczkai Sára 10.C
Most Interesting Topic - Csernai Kristóf, Blahó Tamás Tas, Pongor Simon, Rácz Máté 10.C
Audience Prize - Csernai Kristóf, Blahó Tamás Tas, Pongor Simon, Rácz Máté 10.C

History Section
Best of Year 9 - Kakuk Benedek, Kálmán Borisz, Bencző Balázs
Best of Year 10 - Fehér Viktória, Frei Zsófia, Szirmai Panna
Best of Year 11 - Gyug István, Szuromi Attila, Bereményi Bálint, Bán-Földváry Loránd
Best Team - Németh Ágnes, Silye Nanda, Vasók Nóra, Veres Kata 9.C
Best Visual Design - Csáki Levente, Simon Péter Zoltán, Bunda Máté 9.C
Most Interesting Topic - Balogh Edit, Serdült Réka, Kunkli Boglárka, Kovács Fanni Odett 11.C
Audience Prize - Balogh Edit, Serdült Réka, Kunkli Boglárka, Kovács Fanni Odett 11.C

Science Section
Best of Year 9 - Lengyel Abigél, Csernyánszky Zsófia, Bodnár Emese, Maczucza Anna
Best of Year 10 - Angyal Ákos, Demeter Zsuzsa, Mrena Dorka, Fekete Petra
Best of Year 11 - Borbás Blanka, Molnár Petra, Helena Seel
Best Team - Harangi Angéla, Kupecz Anna, Pásti Nóra 9.C
Best Visual Design - Borbás Blanka, Molnár Petra, Helena Seel 11.C
Most Interesting Topic - Mező-Kerekes Márk 10.C
Audience Prize - Borbás Blanka, Molnár Petra, Helena Seel 11.C
You are here