Screen

Profile

Layout

Direction

Menu Style

Cpanel

2018-2019. tanévi versenyeredmények

Angol nyelvű szónokverseny, 2. helyezést ért el Horváth Máté, 3. helyezést ért el Gajdos Ádám, 4. helyezést ért el Turcsán Balázs, 12.C osztályos, vitakörös tanulóink. Felkészítő tanár: Belinszky Péter

Jene Zsófia 9.B osztályos tanuló, a Pro Csoma Egyesület és a Kőrösi Csoma Sándor Líceum által meghirdetett esszéíró pályázaton 3.helyezést  ért el.

Balatonfüreden a testvérvárosok találkozóján  Szanka Levente 9.D o. tanuló 1. helyezést ért el versmondásban. Nagy Csenge ugyancsak versmondásban különdíjas lett. Felkészítő tanár: Várhalmi Ilona 

Hajdú-Bihar megyei Rendőr-főkapitányság Bűnügyi igazgatóság Bűnmegelőzési Osztály által hirdetett KRI MIT TUD improvizációs területi versenyét az ADY GIMNÁZIUM csapata nyerte meg : Kovács László, Bolla Bence és Zubor Boldizsár összetételű csapattal. Felkészítő tanár: Várhalmi Ilona

Balatonfüreden a 11. Kisfaludy Sándor Országos szavalóversenyen 2. helyezést ért el Domokos Éva a 12. D osztály tanulója. Felkészítő tanár : Csikos Sándor

Oláh Rebeka (11.C) idén ismét bejutott a második - országos döntőre válogató - fordulóba a Földrajzi Diákolimpiát megcélzó angol nyelvű földrajzverseny HunGeo Contest elnevezésű magyarországi eseményén. Felkészítő tanár: Galambosné Hornyák Erika

Az országos francia nyelvű Mardi gras versenyen csoportos ének kategóriában Birta Vivien és Lisztes Krisztián (10.D) 1. helyezést, a 10. D Les Anges d'Agnes csapata pedig 2. helyezést ért el.

A március 23-24-én Debrecenben tartott 39. Kárpát-medencei Disputa Vitaversenyen iskolánkat négy csapatunk képviselte. A legidősebbek közt a Brainstorm (Turcsán Balázs, Gajdos Ádám, Horváth Máté 12.C), illetve a II. korcsoportban a Wit-A (Tóth Anna, Szabó Anna, Bereményi Bálint 9.C.) egyaránt harmadik helyet ért el. Tóth Anna a második legjobb egyéni szónok díját is elhozta. Felkészítő tanár: Belinszky Péter

Nagy Anna (9.A) 2. helyezést ért el a Barcsi Széchényi Ferenc Gimnázium által szervezett országos angol nyelvi verseny döntőjében a 9. évfolyamosok között.

Az iskola aerobik csapata az Országos Diákolimpia döntőjében április 27-én Budapesten 5. helyezést ért el a Challenge csoport kategóriában. A csapat tagjai: Gudor Karolina 9.A, Gombos Míra, Ludányi Lili, Varga Lilla 9.NyB, Szabados Karolina, Tóth Kamilla 10.A. Felkészítő tanár: Nagy Anikó

Bod Péter Országos Könyvtárhasználati Verseny döntőjében Jene Zsófia 9.B osztályos tanulónk 6.helyezett lett, és különdíjban részesült a források közötti széleskörű tájékozódásért. Kecskés Bence 10.B osztályos tanulónk az írásbeli fordulóból első helyen jutott be az országos döntőbe, ahol 1.helyezést ért el. Felkészítő tanár: Peternainé Juhász Zsuzsa

2018/2019. - PDE/30-6/2019/OH  „Tiszán innen, Dunán túl” országos népdaléneklési minősítő verseny megyei forduló eredménye : Dobos Daniella, Szóló III. kategória, Arany minősítés; Kovács Veronika Szóló III. kategória, Ezüst minősítés. Felkészítő tanár: Mercs Angéla

Összesítés 2019 január 25-ig
You are here