Screen

Profile

Layout

Direction

Menu Style

Cpanel

A könyv útján az Olvass többet! „Irodalmi Társasággal”

2023. március 16-án délben került sor a hagyományos Olvass többet! határtalanul-magyarul olvasást népszerűsítő program felolvasó rendezvényére, melynek ezúttal a Déri Múzeum díszterme adott otthont.
A program A könyv útja című pályázat egyik nyertes projektjének keretein belül valósult meg.
A rendezvényt  DMJV kulturális területért  felelős alpolgármestere Dr. Puskás István  és Dr. Lakner Lajos, a Déri Múzeum tudományos igazgatóhelyettese nyitotta meg.  Részt vett a felolvasó rendezvényen Dobránszky Sándor, iskolánk intézményvezetője valamint az Olvass többet verseny egykori, ma már egyetemista olvasói, a DSZC Kreatív Technikumának és a DSZC Péchy Mihály Építőipari Technikumának tanulói és Bunyáné Szabó Ildikó tanárnő.
Iskolánkat a 9.KNyC osztály 1. csoportja, valamint Szántai Szonja 7.E, Bede Blanka, Kovács Emese,Varga Eszter 9.NyB, Meleg Noémi, Sándor Lilla 9.D,  Palotai Réka, Sipos Kata 11.D és Adovics Maja,Cserkúti Dóra,Pércsi Hanna Barbara 12.B, osztályos tanulók és Peternainé Juhász Zsuzsa tanárnő  képviselte.
 
Az eseményről bővebben a Debrecen Literature oldalán lehet olvasni:

https://debrecenliterature.hu/hirek/debreceni-hirek/rendhagyo-irodalomorat-tartott-az-olvass-tobbet-irodalmi-tarsasa


You are here