Screen

Profile

Layout

Direction

Menu Style

Cpanel
  • PDF

Tanulmányi versenyek

2014/2015.
Név Verseny Helyezés Felkészítő tanár
Takács Rebeka (13. C) Angol OKTV második fordulóba jutott Koós Judit
Volosinovszky Bence (11. C) Angol OKTV második fordulóba jutott Koós Judit
Csűry Mátyás Keresztély (12. C) Angol OKTV második fordulóba jutott Dr. Kissné Pótor Katalin
Mátyus Sándor (13. D) Magyar irodalom OKTV második fordulóba jutott Subiczné Palotai Erzsébet
Kotormán Ábel (13. D) Magyar irodalom OKTV második fordulóba jutott Subiczné Palotai Erzsébet
Pataki Gréta (13. C) Magyar irodalom OKTV második fordulóba jutott Kluka Hajnalka
Papp Tamás (12. C) Földrajz OKTV második fordulóba jutott Galambosné Hornyák Erika
9. A csapata (Huszti Anna, Mező Imola, Sohajda Fanni) Szabó Magda városi irodalomtörténeti-történelmi vetélkedő 3. Kluka Hajnalka
13. B csapata (Domokos Fanni, Izsoó Kolos, Szabó Krisztina Vivien) Szabó Magda városi irodalomtörténeti-történelmi vetélkedő 2. Kluka Hajnalka
Varga Éva és Oláh Dániel (8. A) Varga Tamás matematika verseny második fordulóba jutottak Orosz Norbert
Balogh Zsuzsanna Megyei matematika verseny 2. Dézsi András
Vatai Eszter (13. C) Olasz OKTV második fordulóba jutott Lakatosné Pethő Ildikó
Kmeczkó Sára (12. A) Francia OKTV döntőbe jutott Kunné Munkácsi Ágnes
Mátyus Sándor Csaba (13. D) és Varga Ádám Sándor (12. D) Dráma OKTV második fordulóba jutottak Subiczné Palotai Erzsébet
Balogh Anett (9. A) Implom József Országos Helyesírási Verseny megyei döntője 3. Kluka Hajnalka
Terdik Krisztina (9. C) Bod Péter Országos Könyvtárhasználati verseny megyei döntőbe jutott Peternainé Juhász Zsuzsa
Joó Dóra (7. A) Bod Péter Országos Könyvtárhasználati verseny megyei döntőbe jutott Peternainé Juhász Zsuzsa
Oláh Dániel (8. A) Kazinczy Ferenc szépkiejtési verseny városi forduló 3. Pető Csabáné
Kiss Fruzsina (9. A) Természet Világa Magazin Diákpályázata Különdíj Senk Lajos
Vatai Eszter (13. C) Lóczy Lajos Földrajzverseny második fordulóba jutott Galambosné Hornyák Erika
Venter Máté (10. A) Irinyi János Országos középiskolai kémiaverseny megyei forduló 6. Kertiné Szakáll Anna
Kanta Zsófia (7. A) Hevesy György Országos kémia verseny megyei fordulóba jutott Juhászné Vígh Irén
Papp Nikoletta (7. A) Hevesy György Országos kémia verseny megyei fordulóba jutott Juhászné Vígh Irén
Oláh Dániel (8. A) Hevesy György Országos kémia verseny megyei fordulóba jutott Borsi Erzsébet
Oláh Dániel (8. A) Öveges József fizika verseny megyei fordulóba jutott Szabóné Heim Mária
Huszti Anna (9. A) Bod Péter Országos Könyvtárhasználati verseny Országos döntő 4. és különdíjas a kimagasló lexikális tudásáért Peternainé Juhász Zsuzsa
Kotormán Ábel (10. A) Dráma OKTV 1. Subiczné Palotai Erzsébet, Csikos Sándor
Rácz Gréta (10. A) 24. Ifjúsági és Innovációs Tehetségkutató Verseny Országos döntőbe jutott Dr. Tóthné Kosztin Beáta és Jánosi János
Oláh Dániel (8. A) Hatvani városi matematika verseny 2. Orosz Norbert
Rácz Gréta (10. A) XX. Országos Tudományos és Technikai Diákalkotó Kiállítás 2. Dr. Tóthné Kosztin Beáta és Jánosi János
2013/2014.
Név Verseny Helyezés Felkészítő tanár
Kotormán Ábel (12. D) Művészettörténet OKTV II. fordulóba jutott Subiczné Palotai Erzsébet
Hevesi László (13. D) Művészettörténet OKTV II. fordulóba jutott Subiczné Palotai Erzsébet
Mátyus Sándor (12. D), Hevesi László (13. D) Dráma OKTV II. fordulóba jutottak Subiczné Palotai Erzsébet
Huszti Anna (8. A) Lotz János Országos Szövegértési és Helyesírási verseny megyei 6. Kluka Hajnalka
Sohajda Fanni (8. A) Lotz János Országos Szövegértési és Helyesírási verseny megyei 4. Kluka Hajnalka
Madai Mátyás (8. A) Lotz János Országos Szövegértési és Helyesírási verseny megyei 2. Kluka Hajnalka
Balogh Anett (8. A) Lotz János Országos Szövegértési és Helyesírási verseny országos döntőbe jutott Kluka Hajnalka
Mecsei Csenge (12. A) Olasz OKTV 13. Dr. Bagossi Edit
Sas Ilona (13. C) Olasz OKTV 28. Lakatosné Pethő Ildikó
Varga Éva (7. A) Varga Tamás matematika verseny országos döntőbe jutott Orosz Norbert
Vatai Zsuzsanna (9. A) Lóczy Lajos földrajzverseny második fordulóba jutott Galambosné Hornyák Erika
Venter Máté (9. A) Irinyi János Országos Kémiaverseny megyei 11. Kertiné Szakáll Anna
Nagy Cynthia (13. C) Angol OKTV 13. Dr. Kissné Pótor Katalin
Jantyik Hanna (12. D) Dráma OKTV 13. Subiczné Palotai Erzsébet
Madai Mátyás (8. A) Hevesy György országos kémiaverseny megyei 29. Juhászné Vígh Irén
Oláh Dániel (7. A) Hevesy György országos kémiaverseny megyei 35. Borsi Erzsébet
Madai Mátyás (8. A) Simonyi Zsigmond Országos Helyesírási Verseny megyei döntőbe jutott Kluka Hajnalka
Völgyesi Árpád (13. D) Magyar irodalom OKTV 16. Subiczné Palotai Erzsébet
Mercs Máté (13. D) Méltóság mezeje program "Szórd szét kincseid, a teljesség legyél te magad! " című irodalmi pályázat (vers kategória) 1. Subiczné Palotai Erzsébet
Sári Dorina (10. A) Méltóság mezeje program "Szórd szét kincseid, a teljesség legyél te magad! " című irodalmi pályázat (próza kategória) 1. Tikász Katalin
Karádi László, Magyari Lilla, Oláh Dániel, Tutor Tünde alkotta csapat (7. A) Bolyai matematikaverseny(megyei) 7. Orosz Norbert
Balogh Csaba, Földvári Kornél, Hegedűs Bertalan, Varga Éva alkotta csapat (7. A) Bolyai matematikaverseny(megyei) 8. Orosz Norbert
Csűry Mátyás Keresztély (11. C) Francia OKTV 10. Kunné Munkácsy Ágnes
8. A osztály EperJam nevű csapata (Balogh Anett, Csarnai Vivien, Kálmán Emese, Sohajda Fanni, Szabó Brigitta) LADIK ("Lapot a Diákoknak") megyei verseny 1. Kluka Hajnalka
Oláh Dániel (7. A) Hatvani István városi matematika verseny 2. Orosz Norbert
Pesti Anna (12. B) "Édes anyanyelvünk" verseny megyei fordulója 1. (országos döntőbe jutott) Kluka Hajnalka
Huszti Anna (8. A) Bod Péter Országos Könyvtárhasználati verseny országos döntő 3. Peternainé Juhász Zsuzsa
Hegyi Tamara (9. A) Bod Péter Országos Könyvtárhasználati verseny országos döntő 1. és különdíj a legjobb írásbeli munkáért Peternainé Juhász Zsuzsa
Barabás Zsófia (7. A) A Magyar Kémikusok Egyesületének Hajdú-Bihar megyei Szervezete és a KLIK által hirdetett Dr. Kónya Józsefné emlékpályázat Különdíj Borsi Erzsébet
Varga Éva (7. A) A Magyar Kémikusok Egyesületének Hajdú-Bihar megyei Szervezete és a KLIK által hirdetett Dr. Kónya Józsefné emlékpályázat Dícséret Borsi Erzsébet
Varga Enikő (12. B) TIT országos levelező verseny, magyar irodalom, 11-13. évfolyam 3. Kluka Hajnalka
Balogh Zsuzsa (12. C), Pósán Brigitta (12.B) TIT országos levelező verseny, magyar nyelvtan, 11-13. évfolyam 3. Kluka Hajnalka
Bali Villő TIT országos levelező verseny, magyar nyelvtan, 11-13. évfolyam 1. Kluka Hajnalka
2012/2013.
Név Verseny Helyezés Felkészítő tanár
Haraszti Péter (12. E) DEIK regionális programozó csapatverseny 8.
Mádi Laura (10. D) Országos Szabó Magda versíró pályázat Különdíj
Cserépy Krisztina (13. D) Országos Szabó Magda versíró pályázat 1.
Bajzát Ágnes, Nádró Veronika, Zámbó Gabriella (13. D csapata) Szabó Magda irodalomtörténeti verseny (városi) 4. Dr. Módis Lászlóné
Dalmi Hajnalka, Domokos Fanni, Szabó Vivien Krisztina (11. B csapata) Szabó Magda irodalomtörténeti verseny (városi) 3. Kluka Hajnalka
Csillag Bence, Szűcs Márton, Vavra Bence (13. D csapata) III. Ihrig Károly Tanulmányi Verseny 3.
Madai Mátyás (7. A) Hevesy György Országos kémia verseny Megyei fordulóba jutott Bárány-Kis Mónika, Lajmán Gréta
Csűry Mátyás Keresztély (10. C) Irinyi János Országos kémia verseny Megyei fordulóba jutott Bárány-Kis Mónika, Lajmán Gréta
Balogh Zsuzsa (9.B), Kanalas Orsolya (10.C) Arany Dániel matematika verseny Második fordulóba jutott Kertiné Szakáll Anna, Bécsi Orsolya
Szmolka Szilvia, Bordás Gábor, Haimhoffer Ádám, Molnár Gábor (12. E) Hlavay József Országos Környezettudományi és Műszaki Diákkonferencia Junior Mérnökverseny 1. Juhászné Vígh Irén, Senk Lajos
Nagy Cynthia (12. C) Angol OKTV 28. Dr. Kissné Pótor Katalin
Horváth Borbála (13. C) Angol OKTV 27. Belinszky Péter
Olexa Gergely (13. D) Magyar irodalom OKTV 13. Dr. Módis Lászlóné
Gólya Ágnes (10. C) Veres Péter megyei vers-és prózamondó verseny 1. Géczy Anikó
Gólya Ágnes (10. C) XI. költészeti fesztivál Weöres Sándor szavalóverseny 1. Géczy Anikó
Gólya Ágnes (10. C) Implom József országos helyesírási verseny megyei fordulója 2. Géczy Anikó
Völgyesi Árpád (12. D) Országos Kazinczy szépkiejtési verseny Különdíj Purda Katalin
Vezendi Balázs (12. A) Olasz OKTV 21. Völgyesiné Lukács Katalin
Madai Mátyás (7. A) Simonyi Zsigmond Országos Helyesírási Verseny megyei döntő 2. Kluka Hajnalka
Hegyi Tamara (8. A) Bod Péter Országos Könyvtárhasználati verseny országos döntő 3. Peternainé Juhász Zsuzsa
Fincziczki Katalin (12. D) Művészettörténet OKTV 13. Subiczné Palotai Erzsébet
Hevesi László (12. D) Művészettörténet OKTV 9. Subiczné Palotai Erzsébet
Olexa Gergely (13. D) Dráma OKTV 11. Dr. Bagossi Edit, Csikos Sándor, Jóna Szabolcs, Subiczné Palotai Erzsébet, Várhalmi Ilona
Szabó Nikolett (13. D) Dráma OKTV 4. Dr. Bagossi Edit, Csikos Sándor, Jóna Szabolcs, Subiczné Palotai Erzsébet, Várhalmi Ilona
Hevesi László (12. D) Dráma OKTV 2. Dr. Bagossi Edit, Csikos Sándor, Jóna Szabolcs, Subiczné Palotai Erzsébet, Várhalmi Ilona
Kuffa Nikolett (13. B) Dráma OKTV 1. Dr. Bagossi Edit, Csikos Sándor, Jóna Szabolcs, Subiczné Palotai Erzsébet, Várhalmi Ilona
Szabó Bernadett (11. D) Országos Dráma tanulmányi verseny 10. Dr. Bagossi Edit, Subiczné Palotai Erzsébet, Bögös Attila, Kerekes Rita, Várhalmi Ilona, Vranyecz Artúr
Mátyus Sándor (11. D) Országos Dráma tanulmányi verseny 8. Dr. Bagossi Edit, Subiczné Palotai Erzsébet, Bögös Attila, Kerekes Rita, Várhalmi Ilona, Vranyecz Artúr
Barta Viola (10. D) Országos Dráma tanulmányi verseny 7. Dr. Bagossi Edit, Subiczné Palotai Erzsébet, Bögös Attila, Kerekes Rita, Várhalmi Ilona, Vranyecz Artúr
Jantyik Hanna (11. D) Országos Dráma tanulmányi verseny 2. Dr. Bagossi Edit, Subiczné Palotai Erzsébet, Bögös Attila, Kerekes Rita, Várhalmi Ilona, Vranyecz Artúr
A 7. A osztály csapata (Balogh Anett,Csarnai Vivien,Kálmán Emese,Sohajda Fanni,Szabó Brigitta) LADIK (Lapot a diáknak) országos döntő 2. Kluka Hajnalka
Varga Ádám (10. A) Időutazó történelem verseny Oklevél Galambosné Hornyák Erika, Rentka László
Angyal Levente, Venter Máté (8. A) Időutazó történelem verseny Emléklap Galambosné Hornyák Erika, Rentka László
Varga Ádám (10. A) Világutazó földrajz verseny 1. Rentka László
Varga Ádám (10. A) Nézőiskola városi verseny 1.
Handari Dániel (8. A) Dr. Kónya Józsefné kémia emlékpályázat 2. Kertiné Szakáll Anna
2011/2012.
Név Verseny Helyezés Felkészítő tanár
Domokos Fanni (10. B) TIT levelező verseny (irodalom, 9-10. osztály) 2. Kluka Hajnalka
Hüse Tímea (10. C) és Lécz Tamás (10. C) TIT levelező verseny (nyelvtan 9-10. osztály) 1. Kluka Hajnalka
Vezendi Evelin (10. C) és Vadász Eszter (10. B) TIT levelező verseny (nyelvtan 9-10. osztály) 2. Kluka Hajnalka
Lévai Krisztina (10. C) és Tóth Csilla (10. C) TIT levelező verseny (nyelvtan 9-10. osztály) 3. Kluka Hajnalka
Szabó Flóra (11. C) TIT levelező verseny (irodalom 11-13. osztály) 3. Kluka Hajnalka
Kurucz Lilla (12. A) TIT levelező verseny (nyelvtan 11-13. osztály) 2. Kluka Hajnalka
Grecskó Fruzsina (13. B) TIT levelező verseny (nyelvtan 11-13. osztály) 3. Kluka Hajnalka
Pesti Anna (10. B) Édes anyanyelvünk megyei döntő 1. Kluka Hajnalka
Veres Viktória 12. D Országos énekverseny 1. Kerekes Rita és Bögös Attila
Szmolka Szilvia, Bordás Gábor, Haimhoffer Ádám, Molnár Gábor (11. E csapata) Hlavay József Országos Környezettudományi és Műszaki Diákkonferencia Junior Mérnökverseny 1. Senk Lajos
Fazekas Ferenc, Geszti Gyula, Dobi Gergő (9. A) Hatvani István Kísérletező fizika verseny 1. Orosz Norbert
Al-Muhanna Walid és Kulcsár István (9. A) Hatvani István Kísérletező fizika verseny 3. Orosz Norbert
Tóth Péter (7. A) Hatvani István Kísérletező fizika verseny 4. Orosz Norbert
Haimhoffer Ádám (11. E) Hatvani István Kísérletező fizika verseny 1. Orosz Norbert és Senk Lajos
Smajda Máté, Nagy Ákos, Nagy Norbert, Madarasi Péter (valamennyien 12. A) és Gyarmati Dániel (13. B) alkotta csapat Az országos Anyagtudományi verseny 2. fordulója Orosz Norbert
Hevesi László (11. D) Országos dráma tanulmányi verseny 1. Bögös Attila, Kerekes Rita, Subiczné Palotai Erzsébet és Várhalmi Ilona
Kotormán Anna (11. D) Országos dráma tanulmányi verseny 4. Bögös Attila, Kerekes Rita, Subiczné Palotai Erzsébet és Várhalmi Ilona
Girincsi Fruzsina (11. D) Országos dráma tanulmányi verseny 7. Bögös Attila, Kerekes Rita, Subiczné Palotai Erzsébet és Várhalmi Ilona
Jantyik Hanna (10. D) Országos dráma tanulmányi verseny 10. Bögös Attila, Kerekes Rita, Subiczné Palotai Erzsébet és Várhalmi Ilona
Nagy Anett (12. A) Olasz OKTV 26. Lakatosné Pethő Ildikó
Vajta Krisztina (12. C) Angol OKTV 22. Belinszky Péter
Varga Márton (13. C) Angol OKTV 32. Belinszky Péter
Papp Endre (13. D) Dráma OKTV Döntős Dr. Bagossi Edit
Olexa Gergely (12. D) Magyar OKTV 2. forduló Dr. Módis Lászlóné
Horváth Borbála 12. C Angol OKTV 2. forduló Belinszky Péter
Balla Tamara, Hodosán László, Király Renáta és Pepó Viktória 13. C Francia OKTV 2. forduló Kunné Munkácsi Ágnes
Vajta Krisztina 12. C Biológia OKTV 2. forduló Vályiné Dömötör Katalin
Kuffa Nikolett 12. B, Olexa Gergely és Szabó Nikolett 12. D Dráma OKTV 2. forduló Dr. Bagossi Edit
Hegyi Tamara 7. A Varga Tamás matematika verseny 5. Orosz Norbert
Papp Endre 13. D Szép magyar beszéd (Kazinczy- verseny)országos döntős Dr. Bagossi Edit
Hegyi Tamara és Venter Máté 7. A Hevesy György kémia verseny megyei döntője Kertiné Szakáll Anna
Kiss Dorottya 10. C Abigél Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Alapfokú Művészetoktatási Intézmény, Szakképző Iskola, Gimnázium és Művészeti Szakközépiskola által hirdetett városi szavalóverseny 3. Kluka Hajnalka
Szekrényes Olga 11. C Abigél Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Alapfokú Művészetoktatási Intézmény, Szakképző Iskola, Gimnázium és Művészeti Szakközépiskola által hirdetett városi szavalóverseny 5. Kluka Hajnalka
Horváth Borbála, Imre Dóra, Nagy Henrietta (12. A) csapat Városi Szabó Magda irodalmi-várostörténeti vetélkedő 1. Kluka Hajnalka
Hegyi Tamara 7. A és Kálmán Levente 8. A Varga Tamás matematika verseny második fordulója Orosz Norbert
Geszti Gyula 9. A LOGO országos informatikai tanulmányi verseny második fordulója Kónya István
2010/2011.
Név Verseny Helyezés Felkészítő tanár
Szilágyi Szabolcs Országos űrkutatási pályázat 3. Orosz Norbert
12. A osztály csapata Anyagtudományi verseny 3. Orosz Norbert
Imre Dóra Szabó Magda esszépályázat 3. + a legszebben beszélő és legjobb stílusú különdíj Kluka Hajnalka
Vajta Krisztina Savaria történelem verseny 17. Dr. Pepó Péterné
Somogyi Noémi TIT Országos levelezőverseny magyar irodalom 1. Kluka Hajnalka
Grecskó Fruzsina TIT Országos levelezőverseny magyar nyelvtan 1. Kluka Hajnalka
Vadász Eszter TIT Országos levelezőverseny magyar nyelvtan 1. Kluka Hajnalka
Kurucz Lilla TIT Országos levelezőverseny magyar nyelvtan 2. Kluka Hajnalka
Nagy Tamás TIT Országos levelezőverseny magyar nyelvtan 2. Kluka Hajnalka
Kurucz Lilla TIT Országos levelezőverseny magyar irodalom 3. Kluka Hajnalka
Nagy Tamás TIT Országos levelezőverseny magyar irodalom 3. Kluka Hajnalka
Kiss Edit Bókay Árpád országos biológia verseny 16. Kovács Imréné
Hevesi László Dráma Tanulmányi Verseny 1. Subiczné Palotai Erzsébet, Várhalmi Ilona, O. Szabó Soma
Olexa Gergely Dráma Tanulmányi Verseny 2. Dr. Bagossi Edit, Várhalmi Ilona, O. Szabó Soma
Nádró Veronika Dráma Tanulmányi Verseny 7. Dr. Bagossi Edit, Várhalmi Ilona, O. Szabó Soma
Tardi Zsuzsanna Dráma Tanulmányi Verseny 9. Subiczné Palotai Erzsébet, Várhalmi Ilona, O. Szabó Soma
Papp Endre 11. D Dráma tanulmányi verseny 7. Dr. Bagossi Edit, Csikos Sándor
Breznyiczki Gabriella 11. D Dráma tanulmányi verseny 9. Dr. Bagossi Edit, Csikos Sándor
Olasz Renátó 11. D Dráma tanulmányi verseny Különdíj Dr. Bagossi Edit, Csikos Sándor
Csapatban: Molnár Márk, Hegymegi Ferenc, Süvöltős Tamás 8. A A II. Világháborúról rendezett vetélkedő 8. Völgyesiné Lukács Katalin
2009/2010.
Név Verseny Helyezés Felkészítő tanár
Szabó Sebestyén Latinovits Zoltán szavalóverseny 1. Csikos Sándor
Orosz Csenge Dráma Tanulmányi Verseny 1. Dr. Bagossi Edit, Csikos Sándor
Molnár Dominika TIT országos levelező verseny 1. Kluka Hajnalka
Makó Rebeka 8. A Környezetvédelmi ötletpályázat 3. Kertiné Szakáll Anna
Csapatban:Berettyán Sándor 12. D, Móré Gergő 10. A, Smajda Máté 10. A, Nagy Norbert 10. A, Tóth Róbert 11. A THE (Tehetséges, Hasznos, Emberi) országos természettudományos verseny 5. Orosz Norbert
Papp Endre 11. D Dráma tanulmányi verseny 7. Dr. Bagossi Edit, Csikos Sándor
Breznyiczki Gabriella 11. D Dráma tanulmányi verseny 9. Dr. Bagossi Edit, Csikos Sándor
Olasz Renátó 11. D Dráma tanulmányi verseny Különdíj Dr. Bagossi Edit, Csikos Sándor
Csapatban: Molnár Márk, Hegymegi Ferenc, Süvöltős Tamás 8. A A II. Világháborúról rendezett vetélkedő 8. Völgyesiné Lukács Katalin
2008/2009.
Név Verseny Helyezés Felkészítő tanár
Szabó Sarolta Édes anyanyelvünk Magyar Nyelvápolók Országos Szövetségének díja Kluka Hajnalka
Tóth Heléna Hatvani István fizikaverseny 1. a levelező fordulóban, különdíj a döntőben Orosz Norbert
Bajzát Ágnes, Deák Aliz, Deli Eszter, Dienes Barbara, Eszenyei Zsuzsanna, Olasz Renátó alkotta csapat Apáczai Csere János nemzetközi műveltségi verseny 1. Fehér Zsuzsanna
Bajzát Ágnes Apáczai Csere János nemzetközi műveltségi verseny 3. Fehér Zsuzsanna
Debreczeni Tomazina 'Keresd a kémiát' 5. Borsi Erzsébet
Kurucz Ádám 'Keresd a kémiát' 10. Borsi Erzsébet
Erdei Roland TIT országos levelezőverseny (magyar nyelvtan) 1. Kluka Hajnalka
Zöld Viktor TIT országos levelezőverseny (magyar nyelvtan) 3. Kluka Hajnalka
Grecskó Fruzsina TIT országos levelezőverseny (magyar nyelvtan) 4. Kluka Hajnalka
Fekete Szabina TIT országos levelezőverseny (magyar nyelvtan) 4. Kluka Hajnalka
Somogyi Pálma TIT országos levelezőverseny (magyar irodalom) 3. Kluka Hajnalka
Papp Alexandra TIT országos levelezőverseny (újságírás) 1. Kluka Hajnalka
Barna Balázs TIT országos levelezőverseny (újságírás) 4. Kluka Hajnalka
Nagy Anett TIT országos levelezőverseny (képregény) 1. Kluka Hajnalka
Berettyán Sándor Országos Kazinczy Emlékverseny 7. Subiczné Palotai Erzsébet
Szabó Sebestyén Országos Kazinczy Szépkiejtési verseny Kazinczy-díj Purda Katalin, Csikos Sándor

 

2007.
Név Verseny Helyezés Felkészítő tanár
Somogyi Pálma TIT Országos Levelező Verseny (irodalom) 1. Kluka Hajnalka
Csapó Tünde TIT Országos Levelező Verseny (irodalom) 2. Kluka Hajnalka
Halász Dániel TIT Országos Levelező Verseny (magyar nyelv) 1. Kluka Hajnalka
Tiba Andrea, Gerold Fanni, Kiss Edina, Szőllősi Ildikó TIT Országos Levelező Verseny (magyar nyelv) 2. Kluka Hajnalka
Kerekes Vivien, Csapó Tünde TIT Országos Levelező Verseny (magyar nyelv) 3. Kluka Hajnalka
Batári Anita, Gyarmati Péter, Szabolcsi Lilla Olvass Velünk Országos Verseny 25. (372 csapatból)
Helmeczi Zsófia, Kurucz Andrea, Mester Anita Országos Civilizációs Verseny 6.
Bordás Gábor, Szabó Márk, Szmolka Szilvia Bolyai matematika csapatverseny 5. Kertiné Szakáll Anna
Lukács József Szegedi Egyetem matematika pályázat 3. Kertiné Szakáll Anna
Balázs Éva Szegedi Egyetem matematika pályázat 3. Kertiné Szakáll Anna
Szalontai Andor Szegedi Egyetem matematika pályázat Dicséret Kertiné Szakáll Anna
Bereczki Nelli Implom József helyesírási verseny megyei döntő 3.
Nagy Csaba SAVARIA történelmi verseny (megyei) 2. Galambosné Hornyák Erika
Balázs Bence,Batári Anita,Horváth Borbála,Kozma Péter ésSzilágyi Szabolcs LADIK vetélkedő 2. Kluka Hajnalka
Plausz Balázs Alföldi Számítástechnika verseny 3. Nagyné Farkas Csilla
Szabó Sarolta Édes Anyanyelvünk (megyei) 1. Kluka Hajnalka
Kerti Gabriella Magyar Kémikusok Egyesülete pályázata 1.

 

2006.
Név Verseny Helyezés Felkészítő tanár
Diószegi Ágnes (12. C) Biológia OKTV 2. fordulóba jutott Juhászné Vígh Irén
Winke Vivien (12. C) FarnciaOKTV 2. fordulóba jutott Laczkóné Papp Ágnes
Kozma Bertalan (12. C) Angol OKTV 2. fordulóba jutott Kunné Munkácsi Ágnes
Szabó Sarolta Megyei Édes Anyanyelvünk verseny 1. Kluka Hajnalka
Petneházi Anna Megyei Kazinczy verseny 4. Subiczné Palotai Erzsébet, Dr. Tuba Márta, Csikos Sándor
Hubicsák Péter, Váczi Csaba, Simon János, Varga Dániel, Barna Benedek Debrecen '56 verseny 3.

 

2004.
Név Verseny Helyezés Felkészítő tanár
Megyeri Ildikó Édes Anyanyelvünk Tanulmányi Verseny Országos döntős Kluka Hajnalka
Kiss Eszter, Kiss Gabriella, Póta Zsuzsanna Keresztury Dezső Országos Irodalomtörténeti Verseny 6. Kluka Hajnalka
Kovács Lilla Magyar Kultúra Napja Pályázat 1. Kluka Hajnalka
Vékony Dorottya Magyar Kultúra Napja Pályázat 2. Kluka Hajnalka
Fodor Margit TIT Országos Levelező Verseny (magyar nyelv) 1. Kluka Hajnalka
Nagyfejeő Éva TIT Országos Levelező Verseny (újságírás) 2. Kluka Hajnalka
Nagy Márta TIT Országos Levelező Verseny (újságírás) 3. Kluka Hajnalka
Frenkó Vivien TIT Országos Levelező Verseny (magyar nyelv) 4. Kluka Hajnalka

 

2003.
Név Verseny Helyezés Felkészítő tanár
Varga Sándor Édes Anyanyelvünk Tanulmányi Verseny Országos döntős Pető Csabáné
Fodor Margit TIT Országos Levelező Verseny (irodalom) 1. Kluka Hajnalka
Fodor Margit TIT Országos Levelező Verseny (magyar nyelv) 4. Kluka Hajnalka
Juhász Márk Herman Ottó Madarak és Fák Napja Országos Verseny 2. Kertiné Szakáll Anna
Alföldi István Europe at School EU-pályázat magyarországi döntő 1. Rózsavölgyi Gábor

 

2002.
Név Verseny Helyezés Felkészítő tanár
Kállai Marianna Édes Anyanyelvünk Tanulmányi Verseny Kazinczy-érem Fehér Zsuzsánna
Fodor Margit TIT Országos Levelező Verseny (irodalom) 4. Kluka Hajnalka
Fodor Margit TIT Országos Levelező Verseny (magyar nyelv) 1. Kluka Hajnalka
Nagy Anna TIT Országos Levelező Verseny (magyar nyelv) 3. Kluka Hajnalka
Fige Tamás, Hajdú László, Kleiber Ágnes, Mile Orsolya, Nyika Ágnes, Péter Csaba Theatrum Hungariae Országos Színház- és drámatörténeti Verseny 2. Várhalmi Ilona, Csikos Sándor
Horváth Kitti, Karika Ágnes, Márián Loretta Curie Országos Környezetvédelmi Verseny 6. Kovács Imréné
Klem Dénes, Molnár Szilvia, Nyíri Katalin Nemzetközi Ady-Illyés-Kodály Műveltségi Vetélkedő 1. Kiss Csaba, Kluka Hajnalka

 

2000.
Név Verseny Helyezés Felkészítő tanár
Kasza Gergely Lóczy Lajos Országos Földrajz Tanulmányi Verseny 2. Vályiné Dömötör Katalin
Zsebő Gergely Édes Anyanyelvünk Tanulmányi Verseny Országos döntős Pető Csabáné
Guta Balázs Nemes Tihamér Országos Számítástechnikai Verseny Országos döntős Dobránszky Sándor
Guta Balázs Kalmár László Számítástechnikai Alkalmazói Verseny Országos döntős Dobránszky Sándor

 

1999.
Név Verseny Helyezés Felkészítő tanár
12. C Az 1848/49-es forradalom és szabadságharc története 1. Völgyesiné Lukács Katalin
12. C József Attila Verseny 3. Kluka Hajnalka
Kostyák Ildikó Érettségi dolgozatok Országos Versenye Különdíj Kluka Hajnalka
Guta Gábor Nemes Tihamér Országos Számítástechnikai Verseny Országos döntős Dobránszky Sándor
Guta Gábor Kalmár László Számítástechnikai Alkalmazói Verseny Országos döntős Dobránszky Sándor
Varga Tibor Nemes Tihamér Országos Számítástechnikai Verseny Országos döntős Dobránszky Sándor
Varga Tibor Kalmár László Számítástechnikai Alkalmazói Verseny Országos döntős Dobránszky Sándor

 

1998.
Név Verseny Helyezés Felkészítő tanár
Puskás Emese Implom József Helyesírási Verseny 6. Pető Csabáné

 

1996.
Név Verseny Helyezés Felkészítő tanár
Tóth Mária Talentum Oktatási Studió felvételi előkészítő verseny (magyar nyelv- és irodalom) 3. Kluka Hajnalka

 

1995.
Név Verseny Helyezés Felkészítő tanár
Lajter Enikő Arany János Országos Irodalmi Verseny Ezüst minősítés Kluka Hajnalka
Silló Szabolcs Lóczy Lajos Országos Földrajz Tanulmányi Verseny Első tíz között Rentka László

 

1994.
Név Verseny Helyezés Felkészítő tanár
Simon Attila Irinyi János Országos Kémiaverseny 2. Juhászné Vígh Irén
IV. D Örökségünk 48 Országos Történelmi Verseny Országos első tíz között Rózsavölgyi Gábor

 

1993.
Név Verseny Helyezés Felkészítő tanár
Simon Attila Irinyi János Országos Kémiaverseny 1. Juhászné Vígh Irén
III. D Örökségünk 48 Országos Történelmi Verseny Országos első tíz között Rózsavölgyi Gábor

 

1988.
Név Verseny Helyezés Felkészítő tanár
Oláh Szilvia Édes Anyanyelvünk Országos döntős Siposné Hornyák Margit
1987.
Név Verseny Helyezés Felkészítő tanár
Egri Krisztina, Lendvai Andrea, Péntek Erika, Varga Viktória Ki tud többet a Szovjetunióról? 7. Kluka Hajnalka
You are here