Screen

Profile

Layout

Direction

Menu Style

Cpanel
  • PDF

Művészeti versenyek

2014/2015.
Név Verseny Helyezés Felkészítő tanár
Kovács Kíra (10. D) Középiskolások Országos Zenei versenye (szolfézs-zeneelmélet kategória) Különdíj Kerekes Rita
Papp Georgina (10. D) Középiskolások Országos Zenei versenye (szolfézs-zeneelmélet kategória) 1. Kerekes Rita
Koszta Éva (9. NyD) Középiskolások Országos Zenei versenye (szolfézs-zeneelmélet kategória) Különdíj Kerekes Rita
Magyar Gabriella (13. D) Középiskolások Országos Zenei versenye (szolfézs-zeneelmélet kategória) 1. Kerekes Rita
Ecsedi Petra (13. D) Középiskolások Országos Zenei versenye (szolfézs-zeneelmélet kategória) 2. Kerekes Rita
Kovács Réka (12. D) Középiskolások Országos Zenei versenye (szolfézs-zeneelmélet kategória) 3. Kerekes Rita
Magyar Gabriella (13. D) Középiskolások Országos Zenei versenye (klasszikus hangszer kategória) 3.
Kovács Réka (12. D) Középiskolások Országos Zenei versenye (klasszikus hangszer kategória) Különdíj
Koszta Éva (9. NyD) Középiskolások Országos Zenei versenye (klasszikus hangszer kategória) Különdíj
Ecsedi Petra (13. D) Középiskolások Országos Zenei versenye (népi ének kategória) 1.
Ecsedi Petra (13. D) Középiskolások Országos Zenei versenye (népi hangszer kategória) 2.
Magyar Lilla (8. A) Hortobágyi Nemzeti Park "Állati jó" rajzpályázat Különdíj Szabó Andrea
Tőkés Regina (10. B) Hortobágyi Nemzeti Park "Állati jó" rajzpályázat Különdíj Szabó Andrea
Balogh Anett (9. A) Hortobágyi Nemzeti Park "Állati jó" rajzpályázat 3. Szabó Andrea
Szűcs Andrea (12. B) Hortobágyi Nemzeti Park "Állati jó" rajzpályázat 2. Szabó Andrea
Sepsy Vanda (9. C) Hortobágyi Nemzeti Park "Állati jó" rajzpályázat 1. Szabó Andrea
Teremi Sára (13. D) Arany János balladamondó verseny Országos döntőbe jutott
Gyulai-Zékány István (13. D) Arany János balladamondó verseny Országos döntőbe jutott
Csatári Viktor (13. D) Országos frankofón dalverseny 2. Kunné Munkácsi Ágnes és Berecz Bea
Sepsy Vanda (9. C) Megyei rajzverseny 2. Szabó Andrea
Tőkés Regina (10. B) Megyei rajzverseny 3. Szabó Andrea
Gólya Ágnes (12. C) "Költők a XXI. században" Városi szavalóverseny 1. Kluka Hajnalka
Huszti Anna (9. A) "Költők a XXI. században" Városi szavalóverseny 1. Kluka Hajnalka
Kiss Fruzsina (9. A) "Költők a XXI. században" Városi szavalóverseny 2. Kluka Hajnalka
Bora Fanni (12. D) ODE Kelet-Magyarországi verseny Különdíj a koreográfusi munkáért
Márkus Luca (13. D), Varga Ádám (12. D), Váradi Gergely (12. D), Pálóczi Bence (13. D), Tar Dániel (10. D) ODE Kelet-Magyarországi verseny Színészi különdíjasok
Deák Laura (13. C) Képzeld el! illusztrációs verseny 1. Szabó Andrea
Donáth Anna Borbála (12. C) Képzeld el! illusztrációs verseny 3. Szabó Andrea
Joó Dóra (7. A), Garzó Lili (8. A), Mile Blanka (8. A) és Tutor Tünde (8. A) Képzeld el! illusztrációs verseny Különdíjasok Szabó Andrea
2013/2014.
Név Verseny Helyezés Felkészítő tanár
12. D Kilincs fesztivál jelenet kategória 2.
Gyulai-Zékány István (12. D) Kilincs fesztivál tánc-mozgásetűd kategória 2.
Mátyus Sándor (12. D) Kilincs fesztivál tánc-mozgásetűd kategória 1.
Tímári Lotti (12. D) Kilincs fesztivál ének kategória 1.
Szabó Bernadett (12. D) Kilincs fesztivál monológ kategória 2.
Jantyik Hanna (12. D) Kilincs fesztivál vers kategória 3.
Bora Fanni (12. D) XII. Megyei Moderntánc találkozó Arany minősítés Jóna Szabolcs
Turchányi Zsófia (9. D) XII. Megyei Moderntánc találkozó Kiemelt arany minősítés Jóna Szabolcs
Sepsy Vanda (9. KNy) Megyei képzőművészeti pályázat 2. Szabó Andrea
Jantyik Hanna (12. D) Országos hangszeres továbbképzős verseny 1. és az MTA Zenetudományi karának különdíja
Márkus Luca (12. D) Országos frankofón dalverseny 6. Bögös Attila, Kunné Munkácsy Ágnes
Ecsedi Petra (12. D) Országos népzenei verseny ének kategória 1.
Kurely László (13. D) Országos Kazinczy szépkiejtési verseny Kazinczy-érem Purda Katalin, Csikos Sándor
Váradi Gergely (11. D) ODE országos döntő Rendezői és színészi különdíj Várhalmi Ilona
Sepsi Vanda (9. KNy), Kiss János (9. B), Turchányi Zsófia (9. D), Vatai Eszter (12. C) Megyei képzőművészeti pályázat Második fordulóba jutottak Szabó Andrea
Turchányi Zsófia (9. D) Megyei képzőművészeti pályázat 4. Szabó Andrea
Gólya Ágnes (11. C) "Szép hűtlenség" városi szavalóverseny 1. Kluka Hajnalka
Sepsy Vanda (9. KNy) A Magyar Ökumenikus Segélyszervezet és a Szerencsejáték Zrt. által meghirdetett „Játék határokkal” című képzőművészeti pályázat Különdíj Szabó Andrea
2012/2013.
Név Verseny Helyezés Felkészítő tanár
Ágoston Krisztina, Dandé Daniella, Szendrei Gitta, Hajdu Péter (12. D) Kilincs fesztivál tánc 1.
Dandé Daniella, Szendrei Gitta, Fekete Sándor, Kurely László, Hajdu Péter (12. D) Kilincs fesztivál jelenetek 1.
Fekete Sándor (12. D) Kilincs fesztivál szólóének 3.
Kurely László (12. D) Kilincs fesztivál versmondás 1.
Hevesi László (12. D) Országos Örkény prózamondó verseny területi döntő 1. Csikos Sándor, Várhalmi Ilona
Az iskola csapata (Olexa Gergely, Tálas Bence (13. D), Fincziczki Katalin, Patkovszky Viktória, Girincsi Fruzsina, Szabó Benjámin (12. D)) Száz év zenéje (zenei műveltségi vetélkedő, Északkelet-magyarországi döntő) Arany Cum Laude minősítés Bögös Attila
13. D Ode területi selejtező Bronz minősítés Bakota Árpád
11. D Ode területi selejtező Ezüst minősítés Dr. Bakos-Kiss Gábor
11. D és 12. D Ode területi selejtező Arany minősítés Mercs János és Dr. Bakos-Kiss Gábor
Fehér Anna Ditta (13. C) Középiskolai megyei képzőművészeti pályázat 1. Szabó Andrea
Lánykar Bartók Béla Nemzetközi Kórusverseny Arany minősítés és a legígéretesebb magyar karnagy díja Kerekes Rita
Lánykar Cantemus Nemzetközi Kórusverseny Arany minősítés, legjobb magyar kórus díja Kerekes Rita
Lánykar Budapesti Nemzetközi Kórusverseny Arany minősítés Kerekes Rita
Ecsedi Petra (11. D) Országos népzenei fesztivál Arany minősítés és Arany Páva-díj
11. D csapata ODE országos döntő Legdinamikusabb csoport Dr. Bakos-Kiss Gábor
12. D csapata ODE országos döntő Legsikeresebb magyar beszéd Mercs János
2011/2012.
Az országos angol nyelvű diákszínjátszó fesztiválon 1. helyezést ért el a 11. D angolos csoportja. Rendező Pánczél Orsolya. Férfi főszereplői különdíjas Kurely László.
Az Országos Diákszínjátszó Fesztivál kelet-magyarországi döntőjének eredményei: Arany oklevelet kapott Peter Weiss: Marat halála (rendező Bakota Árpád (rendezői fődíj), színészi különdíj: Kiss Andrea 13. D) Á.G.N.E.S (rendezte, írta és szerkesztette Olasz Renátó 13. D, rendezői és színészi különdíj) Ezek a produkciók kaptak meghívást a kecskeméti országos döntőbe Ezüst oklevelet kapott Árgyélus királyfi igaz története (rendező Kotormán Anna és Hevesi László 11. D, Rendezői különdíj: Kotormán Anna és Hevesi László, színészi díj: Hevesi László) Bronz oklevelet kapott Arany János: Tengerihántás (Rendező Bakota Árpád) és A hat Jaszhacsi (japán népmese, Főnix Diákszínpad, rendező Várhídi Attila)
2010/2011.
Név Verseny Helyezés Felkészítő tanár
13. D Angol nyelvű diákszínjátszó fesztivál 3. Pánczél Orsolya
12. D Globe fesztivál 1. Bakota Árpád
Márkus Luca Scherzo országos musical fesztivál Különdíj Bögös Attila
Bodnár Rebeka Eurorégiós dalfesztivál 3. Bögös Attila és Mercs Angéla
Ecsedi Petra Országos népzenei verseny 1.
Leánykar Bartók Béla Nemzetközi Kórusverseny 1. Kerekes Rita
10. D Országos drámajáték verseny 1.
11. D Országos drámajáték verseny Különdíj
Márkus Luca 'Anyám fekete rózsa' nemzetközi szavalóverseny Különdíj
Dobos Evelin Szép magyar beszéd országos döntő Különdíj Dr. Bagossi Edit
Tölli Zsófia IV. Országos fúziós táncverseny 1.
Tímár Levente 'Hajnal akar lenni' dalfesztivál (Szatmárnémeti) 2.
Mizi Marietta Országos balettverseny 2.
Márkus Luca Kardos Albert nemzetközi vers- és prózamondó verseny 1.
Szabó Máté Nagykun vers- és prózamondó verseny 1.
2009/2010.
Név Verseny Helyezés Felkészítő tanár
Szakály Dorottya Eurorégiós nemzetközi dalverseny 1.
Hajdú Levente, Mihálykövi Péter, Novkov Máté, Jéger Zsombor Országos Improvizációs Fesztivál 1. Várhalmi Ilona
Vavra Bence Országos francia nyelvű dalverseny 5. Kerekes Rita és Kunné Munkácsi Ágnes
Kiss Boldizsár IX. Országos orgonaverseny Különdíj
12. D Országos angol nyelvű drámafesztivál 2. Pánczél Orsolya
12. D Országos diákszínjátszó fesztivál Különdíj Mercs János
Gelányi Bence Országos diákszínjátszó fesztivál Legjobb férfi szereplő Mercs János
Leánykar Kodály Zoltán Nemzetközi Kórusverseny Arany minősítés Kerekes Rita
Tóth Barbara Országos Művészeti Olimpia (zeneszerző kategória) Különdíj
Nádasdi Csilla Országos Művészeti Olimpia (irodalmi alkotói kategória) 2.
Balázs Boglárka Országos Táncművészeti Fesztivál 2.
2008/2009.
Név Verseny Helyezés Felkészítő tanár
12. d (Völgyesi Tamás, Nagy Norbert, Pallás Lilla, Pallag Márton) Nemzetközi Improvizációs Verseny 3. Várhalmi Ilona
12. d (Háda Fruzsina, Tímári Bettina, Janka Barnabás, Mocsár Zsófia) Nemzetközi Improvizációs Verseny 4. Várhalmi Ilona
11. d (Jéger Janka vendégként, Jéger Zsombor, Hajdu Levente) Nemzetközi Improvizációs Verseny 5. Várhalmi Ilona
Bíró Judit Idegen nyelvű nemzetközi énekverseny 4. Mercs Angéla, Bögös Attila
12. D Országos Diákszínjátszó Fesztivál 1. Mészáros Tibor
Szakály Gergő Festival d'Italiano ének kategória 1. Lakatosné Pethő Ildikó
12. D, 11. D, 11. C, 10. D vegyes csapata Festival d'Italiano színpadi kategória 1. Völgyesiné Lukács Katalin, Dr. Bagossi Edit
Tímári Bettina Festival d'Italiano vers kategória 1. Dr. Bagossi Edit
Horváth Réka Festival d'Italiano vers kategória 2. Dr. Bagossi Edit, Lakatosné Pethő Ildikó
11. D Országos angol nyelvű drámafesztivál 2. Pánczél Orsolya
12. D, 12. B, 13. C vegyes csapata Országos diákszínjátszó fesztivál 3. Mercs János

 

2008.
Név Verseny Helyezés Felkészítő tanár
10. d Országos Improvizációs Verseny 1. Várhalmi Ilona
12. d Országos Improvizációs Verseny 2. és 3. Várhalmi Ilona
Kleiber Kata Kilincs Fesztivál 1. Csikos Sándor
Mocsár Zsófia Kilincs Fesztivál (versmondás) 3. Csikos Sándor
Pallag Márton Kilincs Fesztivál (monológ mondás) 3. Csikos Sándor
11. d Kilincs Fesztivál (tánc és jelenet) 3. Mercs Angéla, Bögös Attila, Poroszlay Éva, Várhalmi Ilona
Horváth Ádám Kazinczy Szépkiejtési Verseny Kazinczy érem Purda Katalin
Juhász Botond Nyugat költői megyei szavalóverseny 1.
Eszenyei Zsuzsanna Nyugat költői megyei szavalóverseny 3.

 

2007.
Név Verseny Helyezés Felkészítő tanár
11. d (Búkergető) Országos Diákszínjátszó Fesztivál 3. Bakota Árpád, Csikos Sándor
11. d (Vidámpark) Országos Diákszínjátszó Fesztivál Különdíj Bakota Árpád, Csikos Sándor
Jéger Dorottya Országos Musical Éneklési Verseny 3. Bögös Attila, Mercs Angéla
12. d Területi Improvizációs Verseny 1. Várhalmi Ilona
11. d Területi Improvizációs Verseny 2. Várhalmi Ilona
9. d Területi Improvizációs Verseny 3. Várhalmi Ilona
12. d Nemzetközi Improvizációs Verseny 5. Várhalmi Ilona
11. d Nemzetközi Improvizációs Verseny 7. Várhalmi Ilona
12. d Országos Improvizációs Verseny 5. Várhalmi Ilona
11. d Országos Improvizációs Verseny 7. Várhalmi Ilona
Pálffy Tamás OKM pályázat a Batthyány-év tiszteletére 3.
11. d Országos Kaleidoszkóp Versfesztivál 1. Csikos Sándor
Szőke Sarolta Országos Kaleidoszkóp Versfesztivál Kaleidoszkóp-díj Csikos Sándor
Erdős Fruzsina Eurorégiós Dalfesztivál (népdal kategória) 3. Bögös Attila, Mercs Angéla
Hagymási Sándor Eurorégiós Dalfesztivál (könnyűzene kategória) 3. Bögös Attila, Mercs Angéla
Erdős Fruzsina Eurorégiós Dalfesztivál Különdíj Bögös Attila, Mercs Angéla
Polyák Rita Eurorégiós Dalfesztivál Különdíj Bögös Attila, Mercs Angéla
Mocsár Zsófia II. Országos Képzőművészeti Diáktárlat Egyéni díjazott
Pásku Veronika 2. Eurorégiós Dalfesztivál 3.
Erdős Fruzsina Scherzo Országos Musical Fesztivál 1. Mercs Angéla, Bögös Attila
Laurinyecz Réka Scherzo Országos Musical Fesztivál Különdíj Mercs Angéla, Bögös Attila
7. a Nézőiskola megyei verseny 1. Dr. Módis Lászlóné
11. d Nézőiskola megyei verseny 1. és 2. Subiczné Palotai Erzsébet
Erdős Fruzsina Országos Kaleidoszkóp Versfesztivál Különdíj és Parnasszus díj Csikos Sándor
Kulcsár Ilona Országos csellóverseny 3.

 

2006.
Név Verseny Helyezés Felkészítő tanár
Szegi Tünde (12. C) I. Országos Középiskolás Képzőművészeti Diáktárlat 2.
Mocsár Zsófia I. Országos Középiskolás Képzőművészeti Diáktárlat Egyéni díjazott
Szegi Tünde I. Országos Középiskolás Képzőművészeti Diáktárlat Egyéni díjazott
Vajta Krisztina Debrecen'56 városi képző- és iparművészeti pályázat 1.
Illés Attila Debrecen'56 városi képző- és iparművészeti pályázat 2.
Mocsár Zsófia Hadtörténeti Múzeum Országos Rajzpályázata 1. Subiczné Palotai Erzsébet, Subicz István

 

2003.
Név Verseny Helyezés Felkészítő tanár
O. Szabó Soma Kazinczy Szépkiejtési Verseny Kazinczy-érem Bagossi Edit, Csikos Sándor, Kluka Hajnalka
Deczki Klára Ady Endre Országos Szavalóverseny 1. Kluka Hajnalka
Fodor Anna 'Anyám fekete rózsa' Országos Szavalóverseny Különdíj Bakota Árpád
Sajben Kitti Országos Radnóti Szavalóverseny Különdíj Csikos Sándor
Sajben Kitti Országos Kaleidoszkóp Versfesztivál Kaleidoszkóp-díj Csikos Sándor
Tömöri István Országos Nagy László Szavalóverseny Különdíj Bakota Árpád
11. d Országos Középiskolai Diákszínjátszó Fesztivál Nagydíj Csikos Sándor, Várhalmi Ilona
Adyák Színpad SCHERZO Zenés Színpadok Országos Találkozója 3. Bálint Albin
Az iskola csapata Weöres Sándor Országos Gyermekszínjátszó Fesztivál 1. Dózsa Gergely
Leánykar Ének-zene Tagozatos Iskolák Kórusfesztiválja Különdíj Kiss Csaba

 

2002.
Név Verseny Helyezés Felkészítő tanár
Böszörményi-Nagy Orsolya Latinovits Zoltán Országos Szavalóverseny 1. Csikos Sándor
O. Szabó Soma Latinovits Zoltán Országos Szavalóverseny 3. Csikos Sándor
Rusznák András Latinovits Zoltán Országos Szavalóverseny 4. Csikos Sándor
Adyák Színpad SCHERZO Zenés Színpadok Országos Találkozója Nagydíj, közönségdíj Bálint Albin, Várhalmi Ilona
Adyák Színpad Madách Imre Színjátszó Fesztivál 1. Csendes László, Várhalmi Ilona
Az iskola csapata 'Játsszunk színházat' Országos Vetélkedő 2. Csikos Sándor, Várhalmi Ilona
Leánykar Neerpelt-i Nemzetközi Kórusverseny 2. Kiss Csaba

 

2000.
Név Verseny Helyezés Felkészítő tanár
Sajben Kitti Országos Népdaléneklési Verseny Különdíj Bögös Attila, Mercs Angéla
Énekkar Bartók Béla Nemzetközi Kórusverseny 3. Kiss Csaba
Énekkar Trnavai Nemzetközi Kórusfesztivál 1. Kiss Csaba
Tóth Orsolya Szabó Lőrinc Országos Centenáriumi Szavalóverseny 1. Csikos Sándor
Ács Tamás Országos Ratkó József Szavalóverseny Különdíj Csikos Sándor

 

1998.
Név Verseny Helyezés Felkészítő tanár
Földeáki Nóra Arany János Országos Balladamondó Verseny 1. Csikos Sándor
Földeáki Nóra Kazinczy Szépkiejtési Verseny Kazinczy-érem Csikos Sándor
Adyák Színpad SCHERZO Zenés Színpadok Országos Találkozója 1. Bálint Albin

 

1996.
Név Verseny Helyezés Felkészítő tanár
Lajter Enikő Országos Költő Nagy Imre Szavalóverseny 1. Kluka Hajnalka

 

1992.
Név Verseny Helyezés Felkészítő tanár
Adyák Színpad Művelődési és Közoktatási Minisztérium Kiváló Együttes
1988.
Név Verseny Helyezés Felkészítő tanár
Molnár Péter Arany János Országos Balladamondó Verseny 2. Várhalmi Ilona
Molnár Péter Kazinczy Szépkiejtési Verseny Kazinczy-érem Várhalmi Ilona
You are here